Makarony
Makaron jaglany

Opakowanie: 400g

Choć nie mówi się o tym zbyt często, ani zbyt głośno, proso nie zawiera glutenu, reguluje pracę nerek, obniża poziom złego cholesterolu, wspomaga pracę układu pokarmowego oraz – jako jeden z nielicznych produktów żywnościowych zawierających wartościową krzemionkę – doskonale wpływa na stan skóry, włosów i paznokci. Aż trudno uwierzyć, że do tej pory proso nie było w Polsce szczególnie popularne.

Krótka lista składników

Na szczęście ten stan rzeczy powoli ulega zmianie, a osoby pragnące się zdrowo odżywiać coraz częściej sięgają po produkty wyrabiane z prosa – na przykład pyszny i zdrowy makaron jaglany. Dostępny w ofercie producenta zdrowej żywności Pro Natura makaron jaglany wykonany jest w 100% z wytwarzanej z prosa mąki jaglanej i wody, dzięki czemu jest doskonałym oraz zdrowym zamiennikiem makaronu pszennego. Jeżeli chcą Państwo w szybki i prosty sposób poprawić swoją dietę, makaron jaglany sprawdzi się idealnie.

Jaglany makaron dobry dla każdego

Zamiast wzbogacać dania ziemniakami, kaszami lub zwykłymi, pszennymi makaronami, warto dodać do swojej diety makarony jaglane. Krótka lista składników oraz zastosowanie do produkcji naturalnych i wytwarzanych w warunkach ekologicznych artykułów, sprawiają, że tego typu makaron jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla osób będących na diecie, jak również dla wegetarian, wegan oraz osób nietolerujących glutenu. Wykonany z mąki jaglanej makron świetnie skomponuje się z zupami, jak również z sosami i sałatkami.

Kupując jaglany makaron w hurtowni producenta żywności Pro Natura, mogą być Państwo pewni, że do jego wytwarzania stosowane są wyłącznie naturalne produkty, w dużej mierze ekologiczne i że wszystkie składniki użyte do produkcji mogą poszczycić się najwyższą jakością, co korzystnie wpłynie na Państwa zdrowie i samopoczucie. Jedząc jaglany makaron, zauważą Państwo poprawę kondycji skóry, włosów oraz paznokci. Cera stanie się bardziej promienna, włosy mniej łamliwe i mniej wypadające, a paznokcie przestaną się kruszyć i rozwarstwiać. Zmieniając swój dotychczasowy makaron na jaglany, nic Państwo nie tracicie, a wiele możecie zyskać.